Chuyển tới nội dung
Trang chủ » Technikos kaimas position themselves su recesia

Technikos kaimas position themselves su recesia

Technikos kaimas position themselves su recesia

Technikos kaimas position themselves su recesia

“Saulėtos dienos gešanasi”, – komentavo “Google” generalinis direktorius Sundaras Pichai, kai Big Tech prežiasi recesiai ir neaiškiai ateičiai.

Pirmuajnancio’s world technology corporations broadcast Signalus, kad jos augimas lėtėja. Atleidimai ir präväsimo slänyje Many startups realize, kad investicijos ends, o many employees receive messages, kad verslas seksiasi.

“Twitter” padaue Eloną Muską į teismą, so finansiniai kalumi nuvilia. “Amazon” faces many labor protection movements. “Facebook” turi priprasti prie newo reklamos mechanizmo, kai dēl “Apple” prarado billions of dollars. Shares of social network Snap fell almost 40% the next day, July 22, as it announced lower-than-expected sales growth and refused to provide a full guidance. “Netflix” paštavaią veksnius taip pat paminėjo veiksnius, dēl kūri ji prarado milioną users, including “stabdantių economic growth”.

Analysts say the financial reports to be released next week by Amazon, Microsoft, Google, Facebook and Apple may be the key signals we should consider for the coming months. Kai kurie šaltiniai says, kad “Apple” taip pat sugriącetino pinigines ir sajnego sempernogo – tai sign, kad Consumer išlados elektronikai saksi.

“Šiuo metu rinkos yra toks: jei prireiks tokie milžinai kaip “Apple”, kaip susidoros majesų ir weaknesi įvannesi ir kū “Big Tech” atranda, ko kiti nematė?” Tomas Essays, įreļių įmonės “Sevens Report Research” Presidents.

Tracy Clayton, “Meta” atstovė spaudai, said, kad bendrovė ir dalje dalinai koreguoja savo savoi dėl macroekoromnės mikės. “Apple” ir “Amazon” is neat Washington Posto “Google”, “Twitter” and “Snap” declined comments.

2020 m

2020 M. “Amazon” Sandėlyje. Nuotrauka: Reuters

Įdarbinimo pauzēs ir pessiminės ateities prognozės utteli pīstarauja “Big Tech” reputaai dēl tvaraus growth for many years, o tai kelia suesīmīmā analyticams ir investorams.

Per pastarjajų dešetmetį technology shops have grown enormously, jame dirba ten thousand people, o dēla steadily increasing income buvo sukauptos mijesų penigu sumos. Tokių kompanijų kaip “Amazon”, “Microsoft”, “Apple” ir “Google” share prices are constantly increasing, dominuodamos the stock market ir praturtindamos many investors.

However, the world of technology has shown that it is over. “Amazon” buvo viena iš prišimno tekhnologij kompanijų, prižanių use klaidą samdydama per day warehouse workers ir statydama infrastructureūr be polkusos. Jie turi rasti sistemai subnuomoti tuščius služišus, nes služiami “Covid-19” restrictionsai ir users are returning to the pre-pandemic state.

“Tesla” reported apie geresnes nei tikėtasi pajamas, but generalini’s director Elonas Muskas declared in the middle of the year turiss “labai blogą nuojautą” apie ekonomiką ir perspėjo, kad the automaker reduced 10 proc.

“We are working faster and faster susikaupę nei sunlųtomis dayni. Arįmonė yra efektyvėsnė, ar ne, geļu nuo mųsų višų”, – said employees of “Alphabet” general director Sundaras Pichai.

Earlier this year, Facebook first reported that the number of users was declining. The company’s shares per Metus fell by 50%, o vadovybė taip pat paprašė inžinerijos division vadovybės žemo našumo employees.

“Microsoft” taip pat recently internete atšaukė viešą prjebsimo message.

Kai kurie ekspertai mano, kad majos įmonės gali sekti Big Tech pētomis ir išpāmītī business. But jie mano, kad tai yra step pārākiantis ekonomi nuosmukiui, o ne panicos veiksmas pīrs statikos nuosmukīs.

“This can be seen as a positive step, nes kompanies tampa vis drausmingesnesi,” – said Kristina Hooper, director of global market strategy at Invesco.

“Big Tech” taip pat buvo sekresnei nei manyi sektorių per pandemiją, i.e. jie buvo atsparesni nuosmukiams. “Technologijų Industrie per Pandemiją Neprarado Daug Workers ir Netrukko Workers. Nenuostabu, kad nyims reikia pakoreguoti savo strategiją, kai ekonomika rodo instabilumo pozymius”, – said Jasonas Furmanas, pramonės professorius. Harvard University.

Jau seniai buvo tikimasi, kad tekhnologije bus serije. “Pasauliui seksiantis ir saksant investicijoms, people understand that they don’t need the same huge workforce,” – said Dougas Clintonas, head of technology investment company “Loup Ventures”.

According to data from the website Inside, jobs in the JAV economy have remained stable, but software development jobs are down 12% over the past four weeks.

“Darbo rinka remains strong, but especially the demand for technology workers is decreasing”, – said Ann Elizabeth Konkel, “Indeed” vyrasioji ekonomistė.

Diep Anh (Sekit Washington Post)

Trả lời

Email của bạn sẽ không được hiển thị công khai. Các trường bắt buộc được đánh dấu *